Недитячий стартап. Свіжий погляд на бізнес-майбутнє


Студенти Бізнес-школи для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у місті Чернівцях презентували свої перші проекти.

Перший на Буковині Форум соціально-відповідального бізнесу – справжня знахідка, неоціненне відкриття для сучасного економічного світу України. Юні підприємці, вихованці філіалу Міжнародної освітньої мережі Бізнес-шкіл для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у місті Чернівцях впродовж року вивчали різноманітні поняття та грані підприємництва, основи проектного менеджменту, напрям дивергентного та винахідницького мислення. Сьогодні ж вони дивують своїми інноваційними, перспективними та соціальними бізнес-ініціативами.«Один із постулатів нашої бізнес-школи – те, що ми не обмежуємо дітей в ідеях. Вони самостійно розробляють, вдосконалюють свої проекти. Ми ж, викладачі та наставники, лише скеровуємо, допомагаємо на різних етапах», - Олег Катеринюк, виконавчий директор Бізнес-школи MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у місті Чернівцях.


«Наші вихованці відстоюють свої позиції і докладають максимум зусиль для їхньої реалізації. втілюючи свої бажання в реальність і перетворюючи їх на товар чи послугу. Кожен проект – це доказ ефективності нашої роботи» - Богдан Лукань, генеральний директор Бізнес-школи MiniBoss Чернівці, голова журі Форуму соціально-відповідального бізнесу.

Учасники 6 команд на Форумі схвильовано презентували свої перші проекти, намагаючись довести не лише оригінальність та новизну продукту, а і його конкурентоспроможність на ринку.


«Кавунчики» – наймолодші юні бізнесмени (вік – 5-8 років), познайомили журі з розробленою власноруч іграшкою. «Mini Cat» – симпатична дитяча забавка з кількома потаємними кишеньками, де малеча може ховати від чужого ока свої «скарби».


Маленькі учасники, з відкритим ротом слухали журі і, як губки, вбирали кожну пораду експертів щодо ринку збуту та підвищення привабливості іграшки. В процесі, «Кавунчики» активно генерували й нові ідеї. Приміром, вирішили випускати таку «кицьку» з логотипом «Чернівці», створивши, так би мовити, брендовий сувенір. Він незабаром з’явиться на поличках буковинських крамничок. Адже, члени журі форуму, а це – бізнес-еліта, успішні, впливові підприємці західного регіону, не лише надали фінансові гранти на реалізацію проектів, а готові далі співпрацювати з юними бізнесменами.

Так, Костянтин Асмаловський, пообіцяв разом з командою «Children of the future» втілити соціальний проект My special book. Це – випуск спеціального блокноту, який об’єднуватиме дітей, зокрема з обмеженими фізичними можливостями. Відрадно, та перш, ніж розробити макет такого блокноту, члени команди «Children of the future» завітали у центр реабілітації «Особлива дитина». Кажуть, що з 300 екземплярів першої партії 100 подарують малечі з обмеженими можливостями. Така ініціатива юних бізнесменів розчулила журі. Адже, майбутнє – за людьми, які не просто шукають фінансової вигоди, а за тими, які вміють співпереживати, які леліють бажання дбати про інших. Саме таку нову генерацію і виховує MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у місті Чернівцях.

«Це такий направду досить чудовий проект, який заслуговує поваги. Не підтримати їх було б нечесно. Я готовий разом з цією командою втілити ідею, і навіть розширити її межі, не акцентуючи увагу на конкретно якійсь ваді здоров’я, можливо створимо сторінки зі шрифтом Брайля. Будемо працювати спільно з «Дітьми майбутнього…».- Костянтин Асмаловський, успішний підприємець.

Форум стартапів – це не просто пошук інноваційних проектів серед молоді, це – налагодження діалогу між юним поколінням та вже досвідченими бізнесменами, які не просто хвалитимуть чи критикуватимуть, а й підкажуть, як вберегтися від можливих фінансових ризиків, як шукати ринки збуту, як досягти максимального успіху.

Всього на виграні корпоративні гранти (загальна сума – 32 тис. 900 грн. та 600 доларів) 6 команд реалізуватимуть надзвичайно цікаві проекти. Зокрема, лейтмотивом стартапу «Food for every day» є випуск здорового харчування на щодень. «Легендарні лідери» розробили універсальну сорочку-трансформер для всієї родини.

Дует Sweet Night виготовлятиме Tea Monster – незвичайні пакетики чаю у вигляді іграшки. А любителі солодощів, незабаром, знайдуть у магазинах коробки «Bon bon box». Цікаво, та не лише шоколадом незвичайної форми та смаку команда «Dilisa» дивуватиме покупців. Адже у комплекті – бонус – вигадана ініціативними юнаками та дівчатами інтелектуальна гра. До речі, вдосконаливши свої проекти, вихованці MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у Чернівцях, вже у травні презентуватимуть їх на Всеукраїнському Чемпіонаті стартапів серед молоді.

Така строката палітра проектів, презентація цих перспективних бізнес-планів – не залишає місця сумнівам щодо ефективності освіти MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у Чернівцях. Адже її студенти – не лише генератори ідей, а справжні лідери, які вже сьогодні вміють працювати в команді. І в таких дітях – майбутнє. Це в унісон зазначили всі експерти першого «Форуму соціально-відповідального бізнесу» у Чернівцях.

«Це є краща бізнес школа з розвитку підприємницьких навиків у дітей. Ці – діти сьогодні показали кращий результат, кращі ідеї, ніж наша верхівка. Я впевнений, що вони ще здивують нас. Чесно кажучи, це – потенційні мільйонери. Я і своїх дітей щотижня везу з Калуша у Чернівці на заняття. І бачу результат». - Микола Полицький, засновник керуючої компанії «Сако».

Більше фото з Форуму стартапівMINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz