Startup Forum! 6 проектів майбутнього!Startup Forum у Чернівцях відбувся! Найкращі, найоригінальніші і найперспективніші дитячі проекти були представлені на розгляд компетентного журі. Дванадцять успішних підприємців не лише оцінювали напрацювання студентів MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, але й давали свої поради, рекомендації, а по завершенні форуму фінансово підтримали найяскравіші проекти, надавши їм гранти для подальшої розробки та реалізації!

6 команд, в яких учасники, віком від 5 до 16 років, розробили не просто ідеї, а створили бізнес-плани щодо випуску нових товарів та послуг. Діти вивчили ринок збуту, визначили цільову аудиторію та її запити, провели соціальні опитування, а на завершальному етапі – зв’язалися з фірмами партнерами та постачальниками для визначення остаточної ціни на свій товар. Представлені на форумі проекти були досить різнопланові – як підприємницькі, так і соціальні!

А ось і вони!

Перша, наймолодша команда «Кавунчики» розробила свою власну іграшку зі схованкою – «Mini-Cat». Кому, як не діткам, віком від 5 до 8 років, знати, яку іграшку потрібно створити! Їхній проект вразив всіх присутніх і отримав грант у розмірі 7 200 грн.

Крута чоловіча команда під назвою «Легендарні лідери» розробила унікальну сорочку-трансформер для всіх членів сім’ї. Це дуже стильно і вишукано, коли мами, татусі і дітки одягають однаковий одяг, виділяючись серед натовпу і демонструючи свою єдність. На реалізацію цього проекту журі виділило 4000 грн.

Чарівні дівчата з команди «Sweet Night» представили на розгляд проект «Tea Monster». Це не просто чай, а чай-іграшка, упаковка якого буде тішити дітей ще довго після закінчення улюбленого напою. 2000 грн - це стартові інвестиції.

Прекрасним тандемом з чаєм може стати неймовірний продукт компанії «Dilisa», яка створила шоколадні цукерки у скриньці з настільною грою. Унікальність продукту «Bon bon box» полягає у тому, що гра складається з 4 материків, а цукерки своєю формою та смаком відображають їхню суть. Грант компанії склав 4100 грн.

Потужний проект у вигляді сервісу з доставки свіжої дієтичної їжі, забезпечення людей здоровим раціоном на кожен день з розробкою, як загальних, так і індивідуальних програм харчування, запропонувала команда «Food for every day». І на подальшу розробку даного проекту учасники форуму отримали 5600 грн.

А найбільшу підтримку отримав соціальний проект команди «Children of the future». Юні підприємці, спілкуючись з дітками з особливими можливостями, зрозуміли, що їм необхідні і увага, і турбота, і фінанси. Тому команда розробила спеціальний блокнот «My special book» з відомими цитатами, з тактильним матеріалом, з ароматизованими сторінками та ще з багатьма цікавинками. П’ятдесят відсотків від продажу цих блокнотів піде на благодійність. Даний проект отримав грант у розмірі 10 000 грн та 600 доларів.

Загальна сума, яку отримали юні підприємці на реалізацію своїх товарів та послуг, склала 32 900 грн та 600 доларів. Але найважливіше – це підказки успішних підприємців та бізнесменів, на що потрібно звернути увагу у реалізації задуманого та які ризики необхідно прорахувати. Дехто з членів журі запропонував власну підтримку і виявив бажання особисто взяти участь у створенні тих чи інших товарів. І діти, і весь колектив Бізнес-школи «MiniBoss» висловлює свою подяку за неймовірну підтримку та натхнення!


Попереду ще багато роботи. Але кожен крок на цьому шляху приносить студентам MINIBOSS BUSINESS SCHOOL не лише досвід, але й неймовірне задоволення, бо поруч коло однодумців та неймовірно успішних і щасливих людей, які притягують до себе ще більший успіх та реалізацію!

І все це можливо лише в Бізнес-школі «MiniBoss».


Автор:
Євгенія Блажевська 

Дивіться весь фотоальбом Форуму стартапів 2017 р. у Чернівцях:
  


 

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz