Емоційний інтелект успішного керівникаVQ для успішного керівника має більше значення, ніж IQ та "емоційний інтелект!"

Ми переконані: розумна людина не обов'язково хороший лідер. У персонажів з високим IQ нерідко відсутня важлива здатність - здатність до емпатії, співчуття. Вони нетерпимо відносяться до оточення, схильні до спілкування звисока і не виносять співрозмовників, які міркують не так швидко, як вони. Зазвичай вони насилу взаємодіють з людьми, що знаходяться на нижчому інтелектуальному рівні.

"Усі ми добре знаємо, до чого призводить подібний недолік "емоційного інтелекту". Спочатку відмінні плани і стратегії, потім - складнощі в ході їх реалізації у зв'язку з низьким рівнем залученості і мотивації виконавців. Це саме по собі досить погано, але часто лідери випускають з уваги ще один, надважливий чинник успіху - VQ.

VQ - це коефіцієнт життєвої енергії, або, іншими словами, здатність керівників заряджати енергією себе і оточення. У основі лідерства лежить здатність до здійснення змін, але за відсутності хоч би мінімальної кількості енергії досягти цього неможливо!

Ми твердо переконані: VQ для успішного керівника має більше значення, ніж IQ та "емоційний інтелект"!" - пише Поль Клоделем.

А студенти MiniBoss Чернiвці практикують і розвивають системно 8+ типів інтелекту з шестирічного віку!

Це саме той вік дитини, коли експерти рекомендують робити такі важливі перші перші кроки на дорозі формування soft skills, управлінських та підприємницьких навиків (10000 годин)!

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz