Юна чернівчанка Софія Ковтун підкорює вершину за вершиною! Попереду – Голівуд!

Талант – це не лише дар від Бога, це постійна робота над собою. Якщо людина талановита, це зовсім не означає, що вона може менше працювати, навпаки, їй не можна зупинятися на досягнутому, а потрібно все більше і більше докладати зусиль для саморозвитку і самовдосконалення. Софійка Ковтун – одна із тих, кого Бог щедро наділив різними талантами, і хто з дитинства звик працювати над собою, долати всі перешкоди та рухатися вперед! У 10 років Софія займається вокалом, плаванням, виготовляє листівки ручної роботи, грає на фортепіано, здобула титул «Міні Міс України», а також є володарем численних премій з вокалу та мистецтва всеукраїнського і міжнародного значення.

Секрет успіху на перший погляд простий – це талант, старання та підтримка рідних. Батько Микола для дівчинки – авторитет. Мама Тетяна для Софійки – найкраща подруга, перший порадник і найсуворіший критик у творчості. Також у Софії є дві сестрички, меншій – 2 роки, а старша вже здобуває освіту у одній із найкращих шкіл Канади. Затишна сімейна атмосфера, дружні відносини, родинні традиції – все це надихає Софію на творчість, а ще бажання створити щось унікальне і постійне розширення кола однодумців.

Значно більше близьких по духу людей в оточенні Софії з’явилося з початком її навчання
у Бізнес-школі «MiniBoss» та у школі креативу «LEONARDO». Мистецтво неймовірно захоплює дівчинку. Вона самостійно виготовляє листівки ручної роботи, займається скрапбукінгом та пише картини. Малювати – дещо складніше, - зізнається Софія, - однак навчання в «LEONARDO» додає неабиякої впевненості у власних силах! А нові ідеї, дитячий запал і прагнення творити, що лягли в основу картин, створених під керівництвом Людмили Скрипи, принесли Софії Ковтун перемогу на Міжнародному фестивалі «Світ талантів» та Першу премію у номінації «Шоу талантів. Художники». Також вона отримала Першу премію за найкраще виконання пісні та показ неймовірно захоплюючого шоу.Зараз Софію Ковтун запросили представляти Україну на конкурсі в Голівуді, хто знає, можливо тут у Чернівцях серед нас навчається майбутня зірка Всесвітнього масштабу? А якщо в неї інша доля, то те, що Софія Ковтун обов’язково знайде своє місце під сонцем у дорослому житті, самореалізується та буде успішною і щасливою людиною – це однозначно!

Автор: Євгенія Блажевська

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz