Мислити глобально, а діяти локально – секрет успіху і бізнесменів, і держслужбовців.


Обдумуючи власні бізнес-проекти, необхідно обов’язково враховувати особливості країни, в якій ви живете та реалії сьогодення – це чернівецькі MiniBoss-и прекрасно розуміють, а тому вони були щасливі відвідати майстер-клас Першого заступника голови Чернівецької обласної адміністрації Михайла Павлюка та глибше зрозуміти, як розподіляється бюджет Чернівецької області, які сфери мають достатнє забезпечення, а що з паперових декларацій потрібно перетворювати у проекти, які діятимуть і реально покращуватимуть життя соціально незахищених верств населення.

Ми не народжуємося Наполеонами, Едісонами чи Черчілями, - так оригінально розпочав свою промову Михайло Павлюк, - всі ми розпочинаємо зі школи, з навчання, з саморозвитку і приходимо до розуміння того, що не влаштовує нас і суспільство в цілому. Найголовніше – це зрозуміти, що не так і результативно докладати зусиль, щоб це змінити! Мислити глобально, а діяти локально!


Михайло Павлюк також наголосив на необхідності планувати справи на день, на місяць та на рік вперед, мати програму дій і власні життєві пріоритети. А наступним кроком має бути пошук однодумців та побудова сильної команди. Саме цим принципам досягнення успіху наші MiniBoss-и з 5 років навчаються у Бізнес-школі під час інтерактивних групових занять, класових та позакласових тімбілдінгів та практичної реалізації власних соціальних та бізнес-проектів.

А коли зі студентами Бізнес-школи MiniBoss своїм досвідом діляться такі молоді та високопрофесійні люди, то у дітей ще швидше за спиною виростають крила і з’являються великі мрії, оскільки вони розуміють, що для досягнення гідного результату у власній справі не потрібно чекати 10, 20, 30 років, а якщо почати вчитися зараз, вчитися якісно, як наголосив Михайло Павлюк, оточувати себе професіоналами і з захопленням займатися своєю справою, то цих результатів можна досягнути набагато швидше і вийти на високий та достойний рівень – це власним прикладом продемонстрував Перший заступник голови Чернівецької обласної адміністрації.


Майстер-клас був жвавим та емоційним, у дітей як завжди було безліч запитань, а часові обмеження тільки розпалили жагу до пізнання оточуючого світу, внутрішньодержавних процесів та секретів успішності впливових осіб!

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz