Королівська англійська в Royal British School для майбутніх лідерів!


Важко спрогнозувати майбутнє дитини, але одне ми – батьки і вчителі - розуміємо точно, що для успіху і великих можливостей – знання іноземної мови просто необхідне, як повітря!
Англійська очолює топ іноземних мов, якими необхідно володіти для того, щоб професійно зростати, брати участь у міжнародних проектах, конференціях чи розвивати власний бізнес. Всі новинки приходять до нас із закордону і вивчати ринок мовою оригіналу значно корисніше та перспективніше!

Чому вивчати іноземну з раннього дитинства? Бо те, що діти опановують в дитинстві назавжди стає їхнім, і потім вдосконалюватися в цьому напрямку значно легше, ніж опановувати для себе щось абсолютно нове!

Чому англійська саме в Royal British School? Тому, що наша мовна школа особлива. Тут діти навчаються на рівні ентузіазму, вони із задоволенням поспішають на заняття англійською у формі гри, круглих столів, бізнес-ланчів чи міжнародних переговорів. Вони перетворюються у світових митців, пишуть сонети, знімаються в кліпах, розробляють власні бізнес-плани та рекламують свою продукцію. З такою практикою участь у Чемпіонаті світуі з підприємництва серед дітей та молоді – це вже не виклик, а приємне задоволення і відпрацювання отриманих навичок.

Навчальна програма Royal British School розроблена в Единбурзі на основі європейських підходів до освіти! А тому, окрім професійного спрямування, вона сприяє розкриттю дитячих талантів, що надзвичайно актуально для гармонійного розвитку особистості і визначення власного вектору розвитку.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина не просто вільно спілкувалася англійською, а читала книги в оригіналі, не боялася спілкуватися з носіями мови, досліджувала іноземні ресурси і постійно самовдосконалювалася – Вам до нас, в Royal British School!!

Автор Євгенія Блажевська

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz