ПРОГРАМИ


«MINIBOSS» - глибока та системна бізнес-освіта, яка дає необхідні знання, вміння та навички для успішної діяльності в будь-якій сфері.

Психологічні особливості людини закладають правила успішного мислення і здорової поведінки з ранніх років.Тому фахівці рекомендують починати навчання в Міжнародній освітній мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL з 6 років.

Повний курс навчання розрахований на 8 років поетапного навчання (як класична музична, хореографічна освіта).

Для того, щоб стати гармонійно розвиненою, сильною, успішною особистістю необхідно поетапно розкрити таланти дитини, дати їй основи розуміння самої себе і навколишнього світу, дати їй цінні знання та навчити необхідним навичкам (за спеціально складеною програмою) і потім дати можливість застосувати все це на практиці в реальному житті.

Ось так логічно побудований курс: від теорії, навичок, до їхнього практичного застосування.

Саме тому, програма Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL така ефективна, тому що дає крім знань, багаторазові можливості дитині потренувати себе на практиці, побороти страхи і сумніви, розвинути креативність і винахідливість. І вже після цього дитину не страшно відпустити у «дорослий світ». Вона знає себе, все вміє, нічого не боїться. А якщо чогось в житті вона не знає, то розуміє, де і як знайти необхідну інформацію або до кого звернутися.

АКАДЕМІЧНА ПРОГРАМА MINIBOSS

У систему інтелектуальної власності (ноу-хау) MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, як один з основних елементів, входить унікальна академична програма MINIBOSS BUSINESS SCHOOL®
АКАДЕМІЧНА ПРОГРАМА MINIBOSS
BUSINESS SCHOOL® - це 8-річна програма покрокового навчання основам економіки і бізнесу, винахідництва і комунікацій, розвитку лідерських і підприємницьких навичок у дітей і підлітків за авторською програмою Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL.

Кожен курс триває 1 академічний навчальний рік.Академічний рік - 120 академічних годин.
УНІКАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ MINIBOSS з 8 курсів навчання:

    
Ази економіки та бізнесу (MINIBOSS)
    
Сімейна економіка і бізнес (
СПАДКОЄМЕЦЬ)
    
Генерація ідей і ейдетика (КРЕАТИВНИК)
    
Дослідження ринків (
КОМЕРСАНТ)
    
Історія інновацій та підприємництва (ПІДПРИЄМЕЦЬ)
    
Риторика, коучинг, продажу, нетворкінг (
COMMUNICATOR)
    
Теорія винахідництва (НОВАТОР)
    
Профорієнтація, HR і Бізнес адміністрування (BUSINESS LEADER)ВАЖЛИВО!

Передбачено, що учень може потрапити в Бізнес-школу не з самого початку курсу – тобто не з 6 років. В такому випадку, він, безсумнівно, проходить основні теми попередніх курсів, але в більш концентрованому вигляді.

Система навчання в Бізнес-школі містить набір комбінаторних програм, що дозволяють вивчити повну логіку курсу для будь-якого учня, який потрапляє в систему навчання у віці від 6 до 14 років.

НАУКОВА СТАТИСТИКА

Чим раніше дитина потрапляє в систему навчання Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, тим простіше і легше вона вивчає ввесь курс, тим креативніше розвинені її асоціативні здібності, тим сміливіша вона в прийнятті рішень і з втіленням в життя своїх проектів. Більш того, дитина, вчасно потрапивши в «MINIBOSS», спокійно переживає свій перехідний період, без сумнівів знаходить контакт з батьками, друзями, краще вчиться в школі.

Якщо Вашій дитині вже 10-12, дуже рекомендуємо поквапитися!

Рекомендуємо приділяти увагу і час своїм дітям саме тоді, коли це їм особливо потрібно!

Всі навчальні програми є інтелектуальною власністю Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL.

Всі права захищені.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання - від 150 євро в місяць.

У вартість навчання входить вартість інтелектуальної власності «MINIBOSS», оплата викладацької роботи, вартість навчальних матеріалів, робочих зошитів / блокнотів, фірмові ручки, фірмові портфелі, матеріали для проведення ділових ігор, матеріали для заохочення дітей, фірмова поліграфія, адміністрування, податки.

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

За рахунок підтримки школи Європейською Асоціацією Розвитку Бізнесу і Благодійним Фондом Андрія Азарова діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей мають можливість вчитися в бізнес-школі. Діти, що мають велике бажання вчитися, за результатами співбесіди, можуть бути прийняті на стипендію, яка повністю покриває витрати на навчання.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА


Навчальні класи вищого стандарту (євроремонт, спеціальні меблі-трансформери, м'яке покриття для підлоги, клінінг, інтерактивні дошки), а також спеціальне обладнання та послуги (комп'ютери, проектор, екран, звукова і відео системи, IT-підтримка, медіа-підтримка, телефонія).

MiniBoss - бренд #1 в бизнес-образовании для детей и подростков!

MINIBOSS GLOBAL

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

MINIBOSS & BIGBOSS SUMMER CAMPS

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ