МОЖЛИВОСТІ

8 переконливих переваг, чому MINIBOSS для Вас: 

ШКОЛА БАГАТСТВА - одна з найбільш затребуваних ніш освіти на сьогодні, яка дає можливість дітям стати успішними в дорослому житті, чим би вони не займалися в подальшому!Ми вчимо монетизувати свої таланти і знання!Ми забезпечуємо духовне і матеріальне багатство наших учнів!

Бізнес-школи потрібні всім дітям в будь-який країні, в будь-якому регіоні! 

ДОВГОСТРОКОВИЙ РОЗВИТОК - це ґрунтовна корінна школа, що дозволяє вибудовувати довгострокові стратегії розвитку особистості і закріплення лідерських навичок, бо вона оперує не короткостроковими курсами, а довгостроковою системою навчання дітей, розрахованою на 8 рівнів - на 8 років. 

Субота
Заняття в школі проходять по суботах (або неділях / або п'ятницях - у вільний день, можливий для занять, але в залежності від традицій країни), щоб дитина була свіжою та бадьорою для активного засвоєння знань. 

МЕТОДИКА MINIBOSS - кращі освітні технології світу з ефективністю 100%! 

НЕМА ЗАМІННИКІВ - жодні курси дзюдо, танців, англійської, та інші не замінять комплексного особистісного розвитку дитини за методиками MINIBOSS (і підприємницькі навички тут всього частина завдання).

MINIBOSS - це комплексне утворення лідерів - це не просто розвиток інтелекту, це розвиток якостей характеру і звичок поведінки, зростання культури творення та духу переможця! 

ІНВЕСТИЦІЯ в ДІТЕЙ, яка окупиться багаторазово. Діти починають заробляти самі вже в дитинстві. Немає нічого більш дієвого в світі для «включення» усвідомленого вибору і дії дітей в справі самореалізації і побудови кар'єри. 

СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС - навчаючи дітей робити соціальні та бізнес-проекти, ми виховуємо нове покоління сильних і відповідальних людей. Успіхи наших випускників надихають юних бізнесменів на перемоги. Саме тому MINIBOSS BUSINESS SCHOOL стає предметом гордості всієї родини. 

ВЕЛИКИЙ БРЕНД - MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це бренд з великою і славною 16-річною історією, глибокою науковою основою, світовою популярністю і численними перемогами.

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz