МОЖЛИВОСТІ

8 переконливих переваг, чому MINIBOSS для Вас: 

ШКОЛА БАГАТСТВА - одна з найбільш затребуваних ніш освіти на сьогодні, яка дає можливість дітям стати успішними в дорослому житті, чим би вони не займалися в подальшому!Ми вчимо монетизувати свої таланти і знання!Ми забезпечуємо духовне і матеріальне багатство наших учнів!

Бізнес-школи потрібні всім дітям в будь-який країні, в будь-якому регіоні! 

ДОВГОСТРОКОВИЙ РОЗВИТОК - це ґрунтовна корінна школа, що дозволяє вибудовувати довгострокові стратегії розвитку особистості і закріплення лідерських навичок, бо вона оперує не короткостроковими курсами, а довгостроковою системою навчання дітей, розрахованою на 8 рівнів - на 8 років. 

Субота
Заняття в школі проходять по суботах (або неділях / або п'ятницях - у вільний день, можливий для занять, але в залежності від традицій країни), щоб дитина була свіжою та бадьорою для активного засвоєння знань. 

МЕТОДИКА MINIBOSS - кращі освітні технології світу з ефективністю 100%! 

НЕМА ЗАМІННИКІВ - жодні курси дзюдо, танців, англійської, та інші не замінять комплексного особистісного розвитку дитини за методиками MINIBOSS (і підприємницькі навички тут всього частина завдання).

MINIBOSS - це комплексне утворення лідерів - це не просто розвиток інтелекту, це розвиток якостей характеру і звичок поведінки, зростання культури творення та духу переможця! 

ІНВЕСТИЦІЯ в ДІТЕЙ, яка окупиться багаторазово. Діти починають заробляти самі вже в дитинстві. Немає нічого більш дієвого в світі для «включення» усвідомленого вибору і дії дітей в справі самореалізації і побудови кар'єри. 

СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС - навчаючи дітей робити соціальні та бізнес-проекти, ми виховуємо нове покоління сильних і відповідальних людей. Успіхи наших випускників надихають юних бізнесменів на перемоги. Саме тому MINIBOSS BUSINESS SCHOOL стає предметом гордості всієї родини. 

ВЕЛИКИЙ БРЕНД - MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це бренд з великою і славною 16-річною історією, глибокою науковою основою, світовою популярністю і численними перемогами.

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)