В MiniBoss Чернівці створюють потужні команди та готують бізнес-проекти
Студенти MiniBoss готують ідеї стартапів. Заняття проходять як онлайн, так і офлайн. Зараз молоді підприємці створюють команди для подальшої роботи над проектами.

Олег Олег Катеринюк, директор, вчитель-тренер MiniBoss Чернівці: Цікаво та пізнавально! Сьогодні зі старшою групою MiniBossів активно обговорювали ідеї для бізнес-проектів. В цьому році неодмінно приємно всіх здивуємо на Форумах та Чемпіонатах.

А із групою курсу "Креативщик" сьогодні опрацювали тему "Ресурси". Обговорили проблему обмеженості ресурсів, розглянули основні групи ресурсів, визначали, що спільного та відмінного є в кожній із груп.

Унікальна методика MiniBoss розвиває в кожній дитині мотивацію до самореалізації та щире прагнення навчатись новому, розвиватись, бути гнучким!
 
Олена Лусте, вчитель-тренер MiniBoss: Попрацювали дуже плідно, затвердивши майбутній напрямок розвитку бізнес-проектів, дослідивши проблему обмеженості ресурсів та ефективного їх використання, а також, як завжди, ще міцніше згуртувались командами, завдяки використанню ігрових методик тімбілдингу.
Джерело

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz