четвер, 16 січня 2020 р.

Підприємництво – це не зовсім про гроші

Хочемо одразу зауважити, що поняття «бізнес» і «підприємництво» – це не одне й те саме. Бізнес – це більше про гроші та способи їх здобування. Підприємництво ж – це спосіб вираження своїх талантів, спосіб віднайти своє призначення, свою «сродну працю». Саме така мета і стоїть перед нами – розкрити дітей з найнеочікуваніших для них самих та їх батьків сторін.

Наш підхід до підприємницької та лідерської освіти дітей в MINIBOSS Business School переслідує декілька цілей. Найголовніше – усі наші викладачі-тренери щиро прагнуть відкрити і розвинути талант будь-якого нашого учня. Талант, насправді, є у кожного. Треба лишень мати терпіння та вміння його виявити.

MINIBOSS  Чернiвцi


По-друге, ми ставимо собі на меті допомогти дітям та підліткам усвідомити власну комфортну роль по життю. Не всі – природжені лідери або керівники. Хтось набагато ефективнішим буде у ролі креатора, хтось – у ролі скрупульозного виконувача окреслених завдань. І будь-яка з цих ролей однаково цінна і важлива!


MINIBOSS  Чернiвцi

Нарешті, ми фокусуємось не лише на розвитку так званих hard skills, тобто професійних навичок, а й на soft skills, які у сучасному світі так само актуальні і часом навіть більш затребувані. Якщо змалку дитина вмітиме аргументовано відстоювати свою точку зору, лаконічно висловлювати думки, самотужки аналізувати свої власні слабкі сторони і робити кроки по їх усуненню – у дорослому житті її шлях до успіху буде значно коротший та сповнений більшою кількістю перемог.

MINIBOSS  Чернiвцi

Ми вчимо усвідомлено приймати рішення. Нехай це звучить банально, але людям різного віку потрібно навчитися приймати рішення, аргументувати свій вибір і нести за нього відповідальність.

Ми вчимо працювати як в команді, так і самостійно.

Ми вчимо доводити почате до кінця.

Ми вчимо вирішувати завдання творчо.

MINIBOSS  Чернiвцi

Ми намагаємося передати дітям цінності, які сповідуємо самі. Розповідаючи про те, як працюють банки, як відкрити кафе або як побудувати готель, ми намагаємось донести суть: якщо робити поганий продукт, не треба намагатися його добре продати. Коли-небудь ти все одно спіткнешся. Роби добрий продукт одразу.


MINIBOSS  Чернiвцi


Ми допомагаємо дітям бути чесними із собою. Якщо тобі щось подобається – роби, якщо ні – не імітуй, відмовся, шукай далі – і ти обов’язково знайдеш СВОЄ.


MINIBOSS  Чернiвцi


Ми допомагаємо їм стати сміливими, адже підприємництво – це не зовсім про гроші. Це про сміливість. Про бажання взяти відповідальність на себе і зробити щось так, як хочеться саме тобі.

MINIBOSS  Чернiвцi
 
Нарешті, ми не робимо з наших учнів підприємців в тому сенсі, як ми всі звикли уявляти підприємців. Але ми допомагаємо дітям зробити вибір. З-поміж варіантів «зробити» або «не зробити» – обирати перший, а не чекати від Всесвіту нагоди.

MINIBOSS  Чернiвцi

MINIBOSS  Чернiвцi

MINIBOSS  Чернiвцi

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ