четвер, 21 грудня 2017 р.

Мінібоси в «БАЗИСМЕД»: якісна медицина в Чернівцях доступна


Всі ми прагнемо бути здоровими, однак у житті трапляються випадки, коли, все ж таки, необхідно звернутися до спеціалістів. І в цьому контексті важливо дійсно потрапити до СПЕЦІАЛІСТА, тобто людини-професіонала, яка не просто здобула медичну освіту, а, враховуючи новітні тенденції сьогодення, якнайшвидше і дуже точно може встановити діагноз і призначити необхідне ефективне лікування!

Саме тому студенти Бізнес-школи «MiniBoss» відвідали «БазисМед» - передовий медичний центр міста Чернівців. Три роки тому – це були два скромні кабінети УЗД (ультразвукового дослідження), які завдяки грамотному поєднанню бізнес процесів та бажанню допомогти пацієнту переросли у новітній медичний центр з широким спектром послуг: експертна ультразвукова діагностика, МРТ, операційна, консультативні кабінети та ін.


Керівник центру Олександр Самбольський розповідає, що основною ціллю створення медичного центру було стати надійним партнером , де пацієнт і клієнт - це рівнозначні питання, де людина отримає якісне обслуговування та професійну медичну допомогу.

Що найбільше сподобалось дітям? В першу чергу – ідеальна чистота: апарат, який сам одягає бахіли на ноги, масажне крісло, гарний, комфортний інтер’єр та відсутність неприємного лікарняного запаху. Варто сказати, що в «БАЗИСМЕДі» надзвичайно зручне обслуговування та відмінний сервіс. Тут немає черг, адже всі процедури проводяться за попереднім записом.

Працює колл-центр, який приймає дзвінки та нагадує пацієнтам про запланований візит. Окремо хочеться звернути увагу на персонал. «Ми постійно інвестуємо в персонал, адже це найдорожче що у нас є. Постійно проводимо тренінги , запрошуємо тренерів з Києва та Одеси. Лікарі постійно відвідують міжнародні конференції (Польща, Австралія, Німеччина), де переймають найпередовіший досвід і ми намагаємось одразу це впровадити у нашу практику.


Прогресивний підхід до налагодження роботи, високі вимоги до працівників, які окрім професіоналізму, включають в себе ще й людські якості, доброзичливість, прагнення до саморозвитку і самовдосконалення, вміння налагоджувати контакт та надавати підтримку – це так важливо в період, коли чуєш діагноз, з яким треба боротися і який потрібно перемогти!

Студентам Бізнес-школи MiniBoss дуже сподобалося бачити результати власних обстежень на широких екранах плазми. І не тільки тому, що це високий міжнародний рівень обслуговування, а в першу чергу тому, що це дає чітке розуміння того, що з тобою відбувається, а отримавши професійне обстеження і такий же підхід, назначене лікарем лікування викликає ще більшу довіру і швидко дає результат.


В умовах сьогодення тих, хто цінує власний час та власне здоров’я стає дедалі більше, а тому «Базисмед» завжди матиме свого клієнта, адже надає якісні послуги на найвищому рівні.

Літні табори "MINIBOSS"

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS GLOBAL

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv