ТОП -10 Чому MINIBOSS потрібен кожній дитині
У бізнес-школі MINIBOSS ваша дитина:

1. Навчиться застосовувати знання в житті

Інноваційна академічна програма складається з 8 курсів теорії та практики. Навіть із переходом на онлайн навчання ми створили таке освітнє середовище, в якій дитина вивчає себе і світ із задоволенням, дитина вчиться моделювати своє майбутнє, створювати і реалізовувати ідеї.

Відомо, що провідні школи світу збагачують свої програми нашими методиками, тому що їм не вистачає того, що даємо ми: комплексну бізнес-освіта, інтеграцію теорії і практики, інтерактивність в навчанні.

2. Дитина стане емоційно гнучкою

Наша філософія: «Щастя попереду успіху».

Це один з найважливіших «навичок» кожної людини.

Багато проживають своє життя несвідомо, не розуміючи, що хочуть, і як цього досягти. Найчастіше вони «наполегливо працюють» або «уникають всього - і страхів, і самого життя» ... Навчитися чергувати старанність в роботі з насолодою від процесу - це «навик з навичок», який наші діти тренують вже на перших курсах!

3. Освоїть навик безперервного навчання

Ще один з важливих навик, який ми розвиваємо в дітях - допитливість. Пробудити у них смак до знань і пізнання - це майстерність. Наші інноваційні методики дозволяють робити це легко і захоплююче.

Важливо розуміти потреби нового покоління, їх орієнтованість на технології. Цю залежність потрібно перетворити в інструмент навчання, а не використовувати в якості покарання / заохочення у вихованні.

4. Стане ефективним в багатозадачному світі

Ми розробили більше 1000 ділових ігор, в яких діти вчаться вирішувати різні життєві завдання, досліджувати і розуміти дорослий світ. Все по-дорослому!

5. Стане комунікабельною

У MINIBOSS сильне оточення. Тут навчаються діти відомих підприємців і управлінців, кожен з яких цілеспрямований маленький лідер. Будувати команди з сильними учасниками - потужний механізм розвитку!

Щорічно в Бізнес-таборах діти знайомляться з сотнями нових друзів з різних країн.

6. Стане проактивною

Посилена рухова і мозкова активність на уроках MINIBOSS (ділові ігри, тімбілдинги) і на виїзних освітніх заходах (Бізнес-тури, Чемпіонати, Бізнес-фестивалі) - допомагають розвивати лідерські навички.

Наші педагоги вміють направляти таланти і енергію дітей у потрібне русло. Ви б бачили, як в різних навчальних ситуаціях, у дитини вперше проявляються винахідливість і рішучість! Ми обов'язково підтримуємо такі зусилля і результати.

7. Відкриє світ глобальних можливостей

Після закінчення восьми курсів студент отримує Міжнародний Диплом про бізнес-освіту MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (Великобританії)!

Це відкриває для нього двері в кращі ВНЗ світу!

8. Зрозуміє цінність сімейного бізнесу

Вивчаючи сімейне систему, доходи / витрати сім'ї, бачачи приклади реальних сімейних бізнесів, дитина багато усвідомлює, він глибоко розуміє «як» і «навіщо» продовжувати бізнес своїх батьків.

У всіх міжнародних заходах (бізнес-тури, бізнес-табору) беруть участь батьки наших студентів. Ми намагаємося максимально залучати дорослих в життя дитини, активно розвиваємо такий напрямок, як коуч-програми для батьків. Важливо, що сьогодні є потужний запит. Часто батьки усвідомлюють свою роль, але їм не вистачає потрібних підходів у вихованні, спілкуванні і розумінні підростаючого покоління. Ми допомагаємо з цим впоратися.

9. Досягне самореалізації

Наша мета, щоб дитина реалізувався, незалежно від умов, і змін у світі. Незалежно від професійних компетенцій, які в найближчі десятиліття будуть стрімко видозмінюватися і автоматизуватися. Наш випускник володіє невичерпними ресурсами: умінням безперервно навчатися і розуміти для чого; навиком «робити / діяти», реалістично оцінюючи свої ресурси / можливості; створювати і управляти командами і системами; гнучко реагувати на зміни …

Наш винахід, методика розвитку MINIBOSS 8Q, допомагає дитині визначити свої таланти, розкрити свій особистісний потенціал, і тренувати навички протягом усього часу навчання.

Профорієнтація починається на першому курсі і закінчується на восьмому побудовою особистої Кар'єрної карти.

10. Вік важливий!

У Бізнес-школах є різновікові групи для дітей (6-14 років).

Але зверніть увагу: важливий вік, в якому ви починаєте навчання!

Коли ми в ранньому віці і в цікавій грі формуємо здібності та навички дитини до соціальної адаптації і самовираження, він робить це легко і просто, вбираючи все на "максимальному когнітивному рівні" (6-9 років). Все набагато складніше, коли дитині вже 14.

Тому, дорогі батьки, якщо вам, дійсно, важливо майбутнє дитини, думайте про це заздалегідь. Від вашого вибору залежить багато чого.

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ

Інтернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz