середа, 17 квітня 2019 р.

Студенти MiniBoss представляють ідеї. У Чернівцях пройшов Форум СтартапівВтретє студенти Бізнес школи MiniBoss у Чернівцях отримали гранти на реалізацію своїх проектів від соціально відповідальних підприємців. Форум стартапів - щорічна подія, яка допомогає молодим стартаперам презентувати свої ідеї, знайти інвесторів та отримати нові враження.

Найприємнішими враженнями ділиться директор філіалу Богдан Лукань у мережі Facebook:

"Сьогодні важливо не тільки володіти теорією, а і навчитися вчасно розпізнавати, розвивати та монетизувати свій талант і знання, доводити ідею до результату. Мені приємно, що у суспільстві вибудовується культура розуміння того, наскільки важливо саме з п’яти - шестирічного віку вивчати підприємницькі навики".


За тим, як готувалися молоді підприємці до Форуму Стартапів також можна спостерігати на офіційній сторінці Бізнес школи у Facebook. Драйвові моменти у фотографіях та у дописах:

"Пророблена титанічна робота і вже скоро діти покажуть результати! А із групою зимового набору сьогодні досліджували походження та еволюцію поняття "гроші", розглядали банкноти та монети різних валют світу! А ще тепер ми знаємо, де і яким чином народжується українська гривня!", - пише Олег Катеринюк - ідейний натхненник та куратор команд Бізнес школи MiniBoss у Чернівцях.


Після Форуму Стартапів команди приступають до реалізації своїх ідей. А наприкінці травня представлять проекти на загальнонаціональному Чемпіонаті з підприємництва.

MINIBOSS GLOBAL

MiniBoss Business School International

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у м. Чернівці

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

LEONARDO ART SCHOOL (CHERNIVTSI)

Літній табір "MINIBOSS"

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Кен Робінсон. Новий погляд на систему освіти

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

ЗАПИСАТИСЯ В БІЗНЕС-ШКОЛУ